Láska

Kde si najít partnera?

Máte už dost samoty a rozhodli jste se, že je čas poohlédnout se po nějakém vhodném protějšku? Kde ale vzít a nekrást? Ač jsou tyto věci spíše o náhodě, není od věci jít ji trochu naproti. Pokud budete sedět doma, tak tam pravděpodobně na nikoho nenarazíte, ale jste-li zapřísáhly introvert, můžete zkusit štěstí na některé z internetových seznamek. Při tomto druhu seznamování je však potřeba být obezřetní, jak se říká, není všechno zlato co se třpytí, zde to platí dvojnásob.
Kostky a srdce
Kromě lidí, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně, je zde i velká část těch, kteří jsou tady pouze pro pobavení, nebo pro krátkodobou známost. Ne každý profil je pravý. Pokud si však s někým přes seznamku padnete do oka, zkuste si ho vyhledat na internetu, požádat ho třeba o profil na některé ze sociálních sítí a až se budete trochu znát, nic nebrání tomu setkat se osobně, toto setkání by se pak mělo odehrávat na nějakém veřejném místě.
Další možnosti seznamování jsou už za dveřmi vašeho bytu. Pokud hledáte partnera pro život, snažte se ho hledat na místech a při příležitostech, které jsou vám blízké. Pokud nemáte rádi diskotéky, nehledejte tam ani partnera, pravděpodobně tam najdete pouze člověka, který na tyto akce chodí pravidelně, a to by potom ve vztahu mohl být problém. Pokud máte rádi umění, zajděte si do galerie, nebo na koncert, vezměte s sebou kamaráda nebo kamarádku a udělejte si hezký večer, při kterém třeba poznáte někoho nového. Další možností je vyrazit do přírody, pokud máte blízko k horám, lehce tam s někým prohodíte pár slov. Pokud nemáte parťáka, nebo parťačku, můžete tam vyrazit sami a třeba se k nějaké partě přidat. Příležitostí jsou také různé letní festivaly.
Otec a syn
Určitě se však na hledání nového partnera moc neupínejte, neseznamujte se za každou cenu, spíše tomu nechte volný průběh a prostě choďte mezi lidi. Dělejte věci, které dělají radost především vám a pracujte na sobě tak, abyste ze stavu bez závazků vytěžili co nejvíce.