Láska

Dětské postele

Dětská postel by měla být místem pro odpočinek, kde se dítě cítí dobře a bezpečně. Neměla by být ani velká, ani malá a do každého pokoje se prostě hodí jiný tip postele. A navíc každé dítě má přece jinou představu o své posteli. Z jakých možností můžeme vybírat?palanda.png

  1. Klasické postele

Klasická dětská postel v rozměru 160×70 cm, 180×80 nebo 200×90 cm se hodí v podstatě kamkoli. V dnešní době si děti mohou vybrat postel s oblíbenou postavičkou či obrázkem, postele mohou mít pod sebou šuplík na uschování věcí a není nijak těžké přimontovat zábranu, aby děti v noci nespadly z postele. Klasické postele se hodí především do pokoje pro jedno dítě, kde nemusíme řešit umístění více postelí. I klasická postel může vypadat opravdu pěkně! Třeba může mít pěkný tvar domečku, ozdobit jej můžete zavěšenými světýlky a barevnými polštáři. A máte hotovo.
Multifunkční postele
Multifunkční postele jsou vhodné především pro pokoje, kde spí více dětí, než jedno, popřípadě kde občas někdo navíc přespí – třeba kamarád, nevlastní sourozenec nebo jiné dítě.
Do multifunkčních postelí patří i dětské postele s přistýlkou nabytek-elegance.cz. Tu jednoduše vysunete a z jednolůžka máte najednou dvě. Je ideální právě pro občasné přespání, třeba kamaráda, nebo když chtějí sourozenci výjimečně spát spolu. Nebo když je dítě nemocné a je potřeba, aby spalo s rodičem.
Další multifunkční postele jsou spojeny většinou s většími úložnými prostory. Může se jednat o vyvýšené lůžko, které poskytuje pod sebou prostor pro hraní, nebo třeba vysokou postel s psaním stolem dole. Do schůdků se pak mohou schovat šuplíky a máte další skvělý úložný prostor.dětský pokoj - postel.jpg
Palandy
Palandy jsou vhodné do pokojíků, které jsou malé a musí se do nich vlézt více jak jedno dítě. Palanda může mít také spoustu možností. Dole širší lůžko, nahoře úzké, skluzavku… Záleží jen na tom, co vašim dětem chcete dopřát.