Láska

Tažná zařízení na Fabii – praktický pomocník doma i na cestách

Rozšířená Fabia

Značka Škoda si vytvořila dobré jméno za dobu mnoha desítek let působení na trhu a pamětníci by jistě mohli vyprávět, jaký posun ve vývoji technologií jsme za tak krátkou dobu mohli zaznamenat. Kdo ještě pamatuje první „Oktávky, Embéčka“ a sportovní stodesítky Coupé, možná uroní slzu nad tou nostalgií dávno zašlých časů, kterou si připomínáme jen občas, např. spanilými jízdami veteránů.

Škoda Fabia

Škoda Fabia se rovněž zařadila mezi úspěšné modely a možná, že i vy jste jedním z majitelů této značky. Je to rovněž jeden z vozů, kam si lidé nechávají montovat závěsná zařízení, jakožto nesmírně populární a praktické příslušenství.

Tažné zařízení na Fabii zde zmiňujeme záměrně, neboť díky němu máme možnost stát se více nezávislými na vnějších okolnostech a službách, když potřebujeme velmi pružně jednat – když máme v plánu s přívěsným vozíkem uskutečnit větší nákup, vyklizení bytu, přestěhování kanceláře či provozovny, anebo se vydat na dovolenou s karavanem či s nosičem na jízdní kola.

cyklisté v přírodě

Nosič kol je vysoce konkurence schopný

Jízda na kole patří k nejoblíbenějším sportovním činnostem a dopřává si ji víc a víc zájemců. Podobný trend lze očekávat i do budoucna, zejména díky tomu, že mnoho lidí má zájem organizovat si volné dny po svém, zajistit si ubytování v soukromí a zdravě sportovat na čerstvém vzduchu i v naší zemi, kde jsou na cyklistiku skvělé terény. A kdo má vlastní kola (a nemusí si je půjčovat) a kdo si je sám odveze vlastním vozem na vlastním nosiči, je ve výhodě.

Nosič kol na tažná zařízení se snadno instaluje, kola se vezou nízko nad zemí a prakticky nezasahují do jízdních vlastností celé soupravy. Snadno projedete pod každým mostem či lávkou, neovlivní vás boční vítr a nestoupne díky tomu potřeba paliva. Kola na nosič nasadí jednoduše i žena, která se obejde i bez svalnatého protějšku.