Láska

Reklamní trička – kvalita za přijatelnou cenu

Jestliže jste podnikající osobou, nepostradatelným nástrojem je i efektivní marketing. Jednou z možností ohledně zviditelnění své firmy, svého firemního loga apod. Jedná se o velmi efektivní propagaci svého podnikání.
reklamní trička.jpg
Reklamní trička jsou jednoznačně dominantou napříč veškerým propagačním materiálům, který firmy, společnosti či drobní podnikatelé nabízí. Je to dáno jak atraktivní pořizovací cenou, ale především se jedná o maximální univerzálnost a množství alternativ, které lze vytvořit. Nemusí se jednat pouze o propagační produkt s logem společnosti, ale mohou plnit i účel upomínkového předmětu.

Poslední dobou však především výrobní firmy používají reklamní trička jako součást pracovního oděvu pro své zaměstnance. Pro firmu má nejednu výhodu. Zajisté předností je, že se pro společnost jedná o uznatelný daňový náklad, stejně jako běžné reklamní využití.
t shirt design.png
Tričko je natolik rozšířený produkt, že je mnoho alternativ v rámci propagace. Jedná se avšak o velmi rychlé vyřízení bez delší čekací lhůty. Doručeno zboží vám bude do 24 hodin. Lze objednávat i po telefonu a tím tak záležitost i urychlit. Předností je nejen zajímavá cena, ale rovněž individuální přístup k zákazníkovi a stejně tak možnost odběru od jednoho kusu! Zákazníkům je poskytnut komplexní servis, jenž zahrnuje tiskovou technologii, výšivku, návrh grafického designu i distribuci objednaného zboží.

V rámci sortimentu si lze vybírat z mnoha variant, ať už se jedná o volbu krátkého či dlouhého rukávu, dámskou či pánskou verzi. Rovněž jsou trička k dispozici v rozsáhlé barevné paletě.

Trička s potiskem jsou takřka nejdůležitější částí reklamy. Má to své důvody, neboť jednak lze využít k potisku velkou plochu na zádech nebo i v přední části. Lze zvolit jakoukoliv libovolnou pozici. Pokud vám nejde jen o reklamu či nechcete potisk, lze zvolit zhotovení výšivky na tričko. Takto daný oděv působí i velmi elegantně.