Životní styl

Výbava pro miminko

Když jsme se s přítelem snažili o miminko, tak jsem chtěla abych měla všechno dopředu pečlivě připravené. Nechtěla jsem, abych všechno kupovala potom na poslední chvíli, protože tohle se opravdu nevyplatí. Protože si vzpomínám, jak moje sestra nechala všechno na poslední chvíli a chtěla všechno kupovat, až nějaký týden před porodem. Jenomže potom to dopadlo tak, že sestra potom nenašla svůj oblíbený sportovní kočárek. Jistě sice chápete, že první se má kupovat takový kombinovaný kočárek nebo hluboký kočárek. Jenomže sestra už chtěla ihned koupit sportovní kočárek, protože ještě měl jedno dítě, které už bylo odrostlé tomu kombinovanému kočárku.

Vycházky s kočárkem mám ráda.

Jenomže její sportovní kočárek, který měla vyhlédnutý už byl vyprodaný. Chtěla takový krásně zářivě žluté sportovní kočárek, který už ale vůbec nikdy nebyl dispozici. Sestra z toho byla zklamaná, ale já taky, protože jsem sestře přála, by se jí splnil sen o žlutém sportovním kočárku. Na jednu stranu jsem jí taky vyčetla, že neměla nic nechávat na poslední chvíli a že se měla starat hlavně o to, aby všechny věci měla pořízené dříve. Sestra mi dala za pravdu a řekla, že raději s druhým dítětem už nebude zdržovat nic o nakupování a že si všechno pořídí raději dopředu. Naštěstí jak řekla, tak taky udělala.

Konečně mám dceru.

Není má opravdu krásnou výzdobou a potřeby pro miminko a doufá, že v budoucnu sportovní žlutý kočárek bude a ona si ho budeme si pořídit. Já jí držím palce. Víte, protože každá mladá maminka chce mít všechno, co si přeje pro své děťátko. Já jsem nyní už v pátém měsíci těhotenství s první dcerou a já už mám téměř všechno koupené. Sice nemám ještě sportovní kočárek Maxim-kocarky, ale mám opravdu krásný kombinovaný hluboký kočárek. Už se těším, až v něm poprvé budu vozit svou dceru. Ráda vozím děti v kočárku. A dokonce i můj přítel je takový, že děti má moc rád.