Životní styl

Různé životní styly

Je jasné, a že každý člověk má svůj životní styl. A nemusí se jednat pouze o jednoho člověka. Většinou se jedná o životní styl celé rodiny anebo nějaké skupiny. Protože je to tak už dávno od pravěku. I pravěcí lidé měli svoje zásady. Pravěcí lidé měli taky svůj životní styl. A žili hlavně tak, aby přežili do dalšího dne. Takže je úplně logické a jasné a taky každý mi dá za pravdu, že pravěcí lidé nedbali na to, jak vypadají. Ale pravěcí lidé dali hlavně na to, aby druhý den přežili. Takže tito lidé nežili opravdu minulostí. Žili pouze přítomností, ale mysleli taky hlavně na budoucnost. Hlavně si dávali záležet na tom, aby měli třeba například co jíst, až bude zima. Myslím si, že už tady vznikl takový životní styl a mnoho lidí ho dodržuje i dnes.  Samozřejmě, že úplně v jiné podobě. Ale je mnoho lidí, kteří taky žijí takový ten přírodní životní styl. Znám pár takových lidí, kteří tak žijí.

Každá rodina žije svůj život.

Že nepoužívají žádnou elektřinu a elektrické výrobky. A nevím jak vy, ale já si takhle nedokážu představit vůbec život. Nedokážu si představit, že bych neměla mobilní telefon nebo televizi. Anebo třeba notebook, protože moje práce obnáší hlavně to, že šedesát procent volného času pracuji přes počítač. Takže kdybych najednou musela žít nějaký přírodní životní styl, tak nevím, jak já sama bych se uživila.

Cvičení miluji.

A natož abych uživila třeba svého syna. Bylo by to opravdu složité, protože vůbec nevím, jak takoví lidé vůbec pracují. Když neuznávají žádnou techniku a vymoženosti. Jak tedy žijí, vaří, udržují teplo? Opravdu by mě to zajímá. A možná si to asi zjistím. A jaký vy například máte vy životní styl? Máte vůbec nějaký? Protože podle mého názoru by každá rodina nebo alespoň každý člověk měl mít své zásady a tím pádem taky svůj životní styl. Je jasné, že každý člověk má svoje zásady a podmínky, jak by chtěl žít nebo jaké má nároky na práci nebo rodinu. Je to různé.