Nákupy

Mějte kouzelnou svatbu

Už se to brzy stane. Váš velký den se za pár týdnů přiblíží a vy máte plné ruce s nejrůznějšími přípravami. Samozřejmě už jste vybrali mnoho důležitých věcí. Nejkrásnější šaty pro nevěstu, nádherné prstýnky pro vás dva a dort, který bude všem chutnat. Teď si lámete hlavu nad programem celého dne. Pokud pořádáte větší svatbu, kde se hosté navzájem neznají, je třeba pomoci jim k vytvoření uvolněné a vlídné atmosféry. Atmosféry plné smíchu a zábavy. K tomu vám pomůže moderátor. A co když je tento moderátor ještě něco navíc? Co když je mistrem kouzelnického řemesla?

mikrofon.jpg

Jistě jste i vy byli někdy na svatbě, kde nevěsta a ženich v průběhu odpoledne odjíždí na dlouhé fotografování. Takové chvíle bývají pro ostatní hosty doslova nudné. Pokukují po ostatních hostech a vedou tlumené hovory jen v malých skupinkách. V takových chvílích je třeba dopřát jim nečekané rozptýlení. Rozptýlení přímo kouzelné! Kouzelník, který se věnuje hostům po dobu vaší nepřítomnosti je úžasným zážitkem. Bude bavit děti i dospělé.

Co dělá z běžné svatby tu nezapomenutelnou? Určitě atmosféra, kde se všichni dobře baví! Kde je jim příjemně a kde není místo pro chvíli nudy. Takovou atmosféru vám dokáže zajistit svými triky kouzelník. S jeho pomocí se podaří pobavit i ty hosty, kteří na svatbě neznají ostatní příbuzenstvo, a přitom s nimi sedí u jednoho stolu. Nemějte strach, za krátkou chvíli bude každý stůl už v družném hovoru a na vaši svatbu jen tak nezapomenou.

vzkaz na tabuli.jpg

Svatební noviny s křížovkou dokáží hosty pobavit jen velmi krátce a fotokoutek má místo spíše v pozdních večerních hodinách. Kouzelník je ten, co se postará o vaše hosty během odpoledních hodin. Vy budete mít nádherné fotografie a vaši hosté úžasný zážitek!

Dohodněte si vystoupení co nejdříve, víkendové termíny se velmi rychle zaplní! Zavolejte ještě dnes.