Láska

Jaké vybrat letní oblečení, aby bylo šik i další sezóny?

Šaty pro každou příležitost

Možná si říkáte, že na vaši postavu se šaty nehodí. Opak může být pravdou. Nicméně věřte mi, že pokud se vám podaří najít správný střih pro vaši postavu, budete nejen vypadat dobře, ale nebudete chtít nosit nic jiného. Šaty jsou vzdušné, dají se vzít na pláž, k vodě ale i na svatební hostinu. Stačí je vhodně skombinovat s doplňky. Pokud nenajdete vhodné šaty, můžete zkusit tričko či blůzu se sukní. Fantazii se meze nekladou.

letní_šaty

Nezapomeňte, že v létě můžete nosit různé barvy, vzory od květin, přes proužky až k puntíkům. Dokonce se dají různé vzory kombinovat. Můžete pořídit i tunikové šaty, které se dají nosit jak k legínám tak i bez nich.

Především pohodlí

Pokud preferujete pohodlí a sukně či šaty nejsou vaším šálkem kávy, můžete zvolit krátké legíny či kraťasy a k tomu pohodlnou letní blůzu či tílko. Pokud si pořídíte jednobarevné krátké kalhoty, můžete k němu zvolit jakékoliv triko či halenku. V módě a skvělé ohledně pohodlí jsou i dlouhé volné kalhoty, které vás ochrání před slunečními paprsky a jsou příjemně vzdušné. Důležité je, abyste se cítila dobře. Někomu je dobře ve volném oblečení a někdo preferuje upnuté.

Jak vybírat oblečení

Některé kousky si užijete jen jednu sezónu. Na vině může být dovolená u moře, protože sůl vám dokáže zničit nejen plavky, ale i jiné oblíbené kousky. Proto doporučuji si nebrat k moři příliš drahé oblečení, jelikož hrozí jeho zničení nejen kvůli soli ale i silnému slunci.

pohodlné_oblečení

Naopak pro léto v našich či podobných podmínkách si pořiďte kvalitní oblečení, které bývá sice dražší, ale o to déle vám vydrží. Opravdu nemá smysl kupovat nekvalitní oblečení, protože po několika praních se na něm objeví buď žmolky, nebo se vytahá a vaší postavě takovéto oprané vytahané oblečení určitě nebude příliš lichotit. Postačí vám vhodně střídat pár dobře vypadajících kousků a uvidíte, že i okolí si všimne vaší změny.