Nákupy

Učení hrou

Máte malé děti, které už udrží tužku či pastelku v ruce, ale ještě ji úplně neovládají? Víte, jak jim pomocí hry dopomoct, aby získaly jistotu v tahu tužkou a tím byly dobře připravené na vstup do školy a zvládly pak jednoduše složitost psaní písmenek?

Omalovánky!

Omalovánka je ideálním způsobem, jak zabavit děti a nenápadně je hrou naučit ovládat tužku v ruce. To, co my bereme za samozřejmost, bude dětem trvat delší dobu, ono naučit se s tužkou nakreslit rovnou čáru nebo objet tužkou přesně obrys, to chce hodiny trénování a učení se. A děti většinou moc trpělivosti nemají, takže hra pomocí omalovánek může být tou správnou cestou.

Pro nejmenší děti můžeme pořídit omalovánky nejjednodušších obrysů, kdy děti v podstatě vybarví jen přibližně prostor např. uprostřed sluníčka a automaticky se naučí poznávat barvy.

pastelky

Složitější omalovánky už nutí děti k přesnému zaměření pastelky do prostoru obrázku. Děti vyberou správnou barvu a výsledný obrázek bude určitě chvíli viset přidělaný magnetkou na vaší ledničce. Máte děti, které milují omalovánky a vy je nestačíte kupovat? Tak to pro vás máme nabídku omalovánky k tisku. Nemusíte utrácet peníze a můžete si v klidu domova stáhnout omalovánky, navíc s oblíbenými postavičkami z oblíbené hry na smartphonech Brawl Stars. Omalovánky k tisku, které jsou volně ke stažení z internetu, jsou příjemným zpestřením v době, kdy se každý snaží všechno prodat.

omalovánka

Omalovánky ale už dávno nejsou jen pro děti. Máte-li v práci stresy a potřebujete-li se večer zklidnit před spaním, máte možnost si pořídit omalovánky pro dospělé, nejrůznější mandaly, které jsou složité a vyžadují vaše soustředění, čímž zapomenete na všední starosti a vyčistíte si hlavu. Omalovánka a sada pastelek vás vyjde levněji než psycholog, a ještě si kresbami můžete vyzdobit pokoj, nebo si třeba vybarvit kalendář.