Auto moto

Žena za volantem

Co se mužům musí nechat, že většina žen nerozumí technické stránce automobilu. Netuší, co znamená počet koní pod kapotou, jaké má auto hřídele, převodovku nebo ložiska. Leckdy ani neví, kde se to všechno dá najít. To ovšem neznamená, že zrovna tak, jako každý jiný složitý spotřebič v domácnosti, dokáží ženy ovládat jízdní prostředky. Ženy jsou pečlivé a dokáží se soustředit na více věcí najednou, mají tím pádem nejlepší předpoklad zvládat řízení minimálně stejně dobře jako muži.dívka za volantem
Žena má ráda svou jízdu pod kontrolou. Světla svítí, stěrače stírají a z reproduktorů jí zpříjemňuje cestu Richard Krajčo. Ženy mají rády vůni v autě, po ruce vždy balení kapesníčků a minci na košík ze supermarketu. Je to její pojízdný obývací pokoj, který se při zácpě může změnit sklopením zrcátka v toaletku k případnému zkrášlení. Díky hands freev kancelář a díky kávě s sebou u benzínky v  pojízdnou kavárnu.
Nepodceňujte ženy. Taková žena za volantem zvládne pro svou rodinu funkci taxikářky, zásobování, doručovatelky nebo stěhováka. Žena když se „zakousne“ je schopná všeho a nejlépe teď hned. Buďte jí ohledně servisu o vůz vzorným partnerem. Nebudete litovat. Protože ruku na srdce, muži zase raději odkládají, to co se jim dělat nechce. Nechce se jim dělat víc věcí najednou a po pravdě ani to moc neumí.
A tak je lepší, když se každý věnuje tomu svému. Muž leští hliníková kola a zrcátka, oživuje plasty, doplňuje olej, aby pak jeho drahá polovička mohla pohodlně usednout za volant, namalovat si rudě rty a být oslnivou řidičkou.palubní deska
Když náhodou potkáte nešťastnou řidičku, které se zrovna stala nějaká komplikace, probuďte v sobě gentlemana a buďte jí podporou a zachráncem. Poslední, co taková řidička potřebuje, je hulvát, který místo obětavé pomoci utrousí trapnou poznámku: „No jó, ženská!“ Přestavte si, jak byste si bez ženy pochutnali na knedlíkách se svíčkovou. Tak třeba tahle nešťastnice umí zrovna tu nejlepší na světě.