Podnikání

Laser game Praha

Hledáte jedinečnou zábavu pro vás a vaše kamarády? Hledáte adrenalin a pohyb, u kterého byste se jedinečně bavili? Máme to pravé právě pro vás. Už jste určitě slyšeli o laser game Praha. Je to jedinečná zábava skrytá v možnosti trávit společný čas s kamarády a vydat ze sebe spoustu nahromaděné energie. Co je cílem hry a co ve hře vlastně jde?

DSC8007

Je to naprosto jednoduché ke hře nepotřebujete žádné zvláštní zkušenosti, stačí vám nadšení. Dále vás do akce vybavíme vestou se senzory a laserovou zbraní. Nemusíte se ovšem bát nic vás bolet nebude. Když vás zasáhnou nic necítíte. Hra je určena pro všechny mladé i staré pro drsňáky i něžné pohlaví.

Aztec (12)

Hry se účastní dva týmy, kteří proti sobě bojují. Snaží se zasáhnout co nejvíce soupeřů a tím nasbírat co nejvíce bodů. Ten tým, který nasbírá nejvíce bodů zvítězí. Prokáží se lepší střelci s nejlepší taktikou.

Hra se odehrává v takzvané aréně. Je to místo, kde celá akce probíhá. Je vybavena laserovými efekty a vždy upravená do určitého druhu terénu. U nás máme dvě arény.

  • Aréna Labyrint. Hra je zde více pohybová není zde moc míst k dlouhodobějšímu schování. Hra se odehrává převážně za tmy s efekty laserů. Místnost je vhodná pro větší skupinové teamy.

  • aréna Aztec. Je vytvořena do podoby džungle s aztéckými chrámy. Jediný prostor, který vám poskytne úkryt jsou stromy. Můžete se schovat mezi ně. Aréna je určena pro menší skupiny hráčů.

Laser game je dobré si předem rezervovat, abyste měli jistotu, že bude vámi zvolené aréna volná. Není na to si domluvit s bandou kamarádů a jít si užít společné zábavy. V krvi vám bude kolovat adrenalin, vzrušení a nadšení s přímých zásahů protivníků. Na výběr máte z jedenácti her. některé jsou určeny pro začátečníky a jiné pro pokročilé. Najdou se zde hry i pro experty. Proto neváhejte a přijďte se k nám jedinečně pobavit.