Nákupy

Kredenc, který si zamilujete najdete jen u nás!

Chybí vám doma originální a krásný kredenc, který bude zdobit vaši domácnost i po několik dalších let? A co teprve ten náš, který si ihned zamilujete! Sháníte do vaše útulného domova krásný kredenc, který se vám bude vyjímat nejen ve vaší pracovně jeden rok? A co takový náš, který vám poslouží i několik let klidně i desítek. Líbí se vám tato myšlenka? Pokud ano tak zavítejte k nám pro svou kredenc Svetpokladu a zajisté si vyberete tu pravou. Proč, ale právě nábytek od nás?

domov

Protože ručíme za kvalitu a originalitu našich výrobků. Jsme odborníci ve své profesi a dokážeme naprosto vše. S láskou pracujeme se dřevem a také zajisté po vašem nákupu u nás poznáte, že je vše dělané s láskou a pečlivostí. Zaměřujeme se na každý detail, aby byl tak jak má správně být. Proto moc dobře víme, že naše ceny jsou dobré. A pokud si spočítáte za kolik let jste už vystřídali nespočetné množství nábytku, které se vyrábí ve velkém, ale nevydrží některé ani rok, tak nám zajisté dáte za pravdu, že nákup u nás se vám velice vyplatí. Pokud znáte někoho kdo miluje tento styl ať už selský nábytek či jiný nebo si snad chce splnit svůj sen a mít doma zámecký nábytek, a nemusí bát zároveň majitelem zámku tak ho odkažte k nám na naše stránky a zajisté si vybere ten svůj po kterém tak dlouho touží.

dům

A pokud se vám navíc líbí i styl provence tak ten u nás naleznete také! Kdo miluje obrazy, tak v naší široké nabídce si zajisté vyberete ten pravý, který mu bude viset na zdi nejen v jedno ložnici, ale také po celé domě či bytě. A kdo by nechtěl mít kuchyň na míru, aby mu dělala radost hned několik desítek let? Tak tu vám zhotovíme velmi rádi, protože se s námi stačí domluvit a vše dopadne dobře. Proto se nemusíte naprosto ničeho bát. Pokud si, ale stále nejste jisti a rádi byste dostali odbornou odpověď na váš dotaz, tak se nám zajisté ozvěte a spolu vymyslíme to nejlepší možné řešení.