Nákupy

Jak na nádherně dlouhé řasy

Známe to asi všechny. Na obálkách většiny módních časopisů a magazínů vidíme ženy, které kromě dokonalého outfitu a make-upu mají řasy, které se pomalu dotýkají nebe. Posmutněle pak chodíme k zrcadlu a přejeme si být také obdařeny perfektně dlouhými a zatočenými řasami. Mnohdy investujeme do těch umělých, které zanechají na očích spoustu lepidla a kolikrát spolu s nimi nechtěně vytrhneme I pár těch našich přirozených. řasy s řasenkouSalóny, které nabízejí prodloužení praskají ve švech, jelikož všechny toužíme být krásné. Ale během pár týdnů se z těch nádherných, zakoupených řas stane malé, oškubané kuřátko. Přitom stačí pouze pořídit si kvalitní sérum na růst řas pulo.cz, které je nejen prodlouží, ale také zahustí.
Nejen, že se jedná o 100% přírodní produkt, který je vhodný i pro velmi citlivé oči, navíc jej můžete použít k růstu nebo tvarování vašeho obočí.
Toto sérum je vyrobeno ze směsi olejů, jako jsou ricinový, arganový a baobabový společně s biotinem, kofeinem a extraktem z quinoy, která posiluje a obnovuje.
Výsledky jsou znatelné již po pár týdnech, ovšem chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, je třeba aplikovat sérum po dobu tří měsíců. Za tuto dobu řasy nejen vyrostou do požadované délky, ale také se zvýší jejich kvalita. Díky zmíněného kofeinu se celý proces zrychlí a docílí se tak efektivního vyživení.
Použití je velice snadné. Jednoduše aplikujte stejně tak, jako řasenku, nejlépe ráno, před líčením a poté večer, než jdete spát.zelené oko
V odkazu, který je zmíněný v úvodu článku naleznete přesný popis výrobku i s dalšími informacemi. Cenově velmi dostupné sérum vás kromě svých účinků jistě potěší také svým přírodním složením, které je vhodné pro každé oči.
Dalším báječným faktem je, že se jedná o veganský výrobek, který nebyl testován na zvířatech a neškodí životnímu prostředí.