Nákupy

Dopřejte si oblečení jaké chcete


Během léta bývají velká vedra, která mohou kromě zdravotních problémů jako je úpal, způsobit ještě kožní problémy. Typicky jde o ekzémy a vyrážky. K těm dojde snadno – zpotíte se, a oblečení tře o zpocenou pokožku. V létě na toto trpí hlavně ženy, kterým se nejvíce vyrážek tvoří pod prsy přesně v místech, kde je podprsenka. Ta těsně přiléhá k tělu, a tak je toto častý problém letních měsíců. Léčba je většinou delší a je potřeba mazat se speciálními krémy na opruzeniny. Kůže se potom často loupe, a je dobré podprsenku nějakou dobu nenosit. Ženy se ale stydí, že jim budou pod oblečením vidět bradavky. Neřešte to, proč byste v létě nemohly nosit co se vám líbí a v čem je vám dobře?

sexy žena

Existuje mnoho kousků z dámského šatníku, které si raději ženy neberou, protože se pod ně podprsenka nenosí. Hluboké výstřihy, holá záda nebo korzety jsou jen zlomkem toho, co všechno ženy mohou nosit – ale bez podprsenky. Ta se prostě nehodí všude, protože prosvítající podprsenka nebo její část je prostě trapas. Vyhnout se mu jde jediným způsobem – používat nálepky na bradavky a nebo jinou podprsenku. Neviditelná podprsenka Lifties je perfektní kousek spodního prádla, který funguje skvěle i bez zapínání na zádech a bez ramínek. Jak je to možné? Je totiž vyrobená ze silikonu, zapínání má na přední straně a nebo vůbec a k tělu snadno přilne. Díky tomu dokáže prsa podržet tak jak je potřeba.

barevné podprsenky

Nenechte se ovládat okolím
Muži si mohou nosit co chtějí. Během léta je jim dokonce tolerováno chodit i po městě jen v šortkách bez trička, tak proč by se ženy měly neustále omezovat a trpět ve velkých vedrech v podprsence? Kupte si ten těsný overal, kam se podprsenka nevejde, nebo si kupte ty plesové šaty s korzetem. Noste průhledné živůtky, a neberte na nikoho ohled. Je to vaše tělo a vaše rozhodnutí, do kterého vám nikdo nemůže zasahovat.